top of page

Найкращі пропозиції від Happy Travels
по Україні!

IMG_3757.JPG

      Для мандрівників Україна – це напрямок, багатий на культуру та традиції, де давня історія тісно переплітається із сучасністю. Напрочуд гарна країна щедро обдарована природою та історією, країна, кожен куточок якої унікальний по-своєму. Україна — це відпочинок на курортах та лікування у Трускавці, гірськолижні курорти Карпат, екскурсійні тури до Полтави, Запоріжжя та розкішного Києва. Класні готелі та недорогі пансіонати, смачна кухня та найкращі вина.

      Запрошуємо Вас у захоплюючу подорож Закарпаттям. Ви зможете побачити європейське місто Ужгород, відвідати п'ять замків Закарпаття, побачити Карпати та продегустувати вино закарпатське. Влаштуйте собі незабутній вікенд – вирушайте в подорож королівським містом-музеєм Кам'янець-Подільським. Ви побачите заповідну частину – старе місто, розташоване на скелястому півострові, яке було утворено каньйоном Смотрича, Стару Фортецю – візитну картку цього міста, а також Національний парк «Подільські Товтри».

      Приємно провести час можна у найкрасивіших місцях Херсонщини. Відвідайте відомий національний заповідник Асканія Нова, або візьміть екскурсію Арбатською стрілкою з відвідуванням Геніческа, озера Сиваш, а також з купанням в термальних джерелах. У вільний час тут можете просто відпочити на морі. Влітку Ви можете насолодитися пляжним відпочинком не лише на Херсонщині, а й в Одесі.

      Ну, і звичайно, Буковель – найбільший, найкращий гірськолижний курорт України. Тут раді гірськолижникам та сноубордистам, для їх комфортного та безпечного відпочинку тут є все необхідне: професійно прокладені траси, численні витяги, пункти прокату спорядження, магазини, готелі, ресторани, розважальні заклади.

      Найзатребуванішими українськими курортами та містами є: Буковель, Трускавець, Ужгород, Львів, Одеса, Бердянськ, Кирилівка.

      Туризм в Україні розвивається семимильними кроками, і ми раді робити свій внесок! Обирайте екскурсії Україною, дізнавайтеся про свою країну та любите її!

bottom of page