top of page

   Знайоме всім слово "екзотика" походить від грецького "exotikos", що перекладається як іноземний чи чужий. Зазвичай по терміном "екзотичний" розуміють щось незвичайне, те, що більшій частині людей здається дивним і незвичайним. Найчастіше екзотикою європейці та американці називають природу, мистецтва та звичаї віддалених східних та південних районів. Екзотичний туризм - це якраз подорож у якісь незвідані країни, отримання нових гострих відчуттів, інколи ж навіть деякий екстрим.
Кращими країнами для цього виду туризму заслужено вважаються: Домінікана, Мальдіви, Сейшели, В'єтнам, Куба, Танзанія (Занзібар), Мексика, Індія (Балі).

круизы.jpg

  Морські круїзи з кожним роком набирають популярності не лише у світі, а й в Україні. Будуються нові круїзні лайнери, прокладаються дедалі цікавіші маршрути. Розклад круїзних подорожей стає на цілий рік. Цілком природно, що на тлі досвідчених цінників круїзів з'являється все більше людей, які хочуть дізнатися про них з перших рук.
Морські круїзи - це білосніжні лайнери "як на картинці", вишукане харчування за принципом "все включено", дивовижні відкриття та завжди захоплені відгуки. Це унікальна можливість за короткий проміжок часу переглянути велику кількість країн та міст.
Найпопулярнішими маршрутами у 2021 році визначено круїзи Середземним морем із заходом до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Хорватії та Мальти.

Категории туров1
горнолыжка.jpg

    Відпочинок на гірськолижних курортах - один із найпопулярніших способів провести відпустку в русі та отримати масу приємних спогадів та відмінний заряд бадьорості. Гірськолижний відпочинок – це спосіб життя. Якщо коли-небудь Ви спробуєте спуститися зі засніженої гори (на лижах, санках, стрімголов), то вже ніколи не зможете відмовитися від цього задоволення.
Ми пропонуємо "гірськолижку" на будь-який смак будь-який час, від коротких поїздок на вихідні, до повноцінних турів популярними гірськолижними курортами світу. Всі курорти мають велику сучасну інфраструктуру для своїх гостей. Тут можна покататися на ковзанах і санчатах, зайнятися парапланеризмом, поплавати в басейні або розслабитись у "СПА".
Найкращими курортами для зимового відпочинку вважаються: Банско (Болгарія), Закопане (Польща), Кайсері (Туреччина), Ясна (Словаччина), Пал і Арінсал (Андорра), Шпіндлерув Млин (Чехія).

свадебные туры.jpg

     Безсумнівно весілля – це один із найважливіших днів у житті. І хочеться щоб він залишив незабутні приємні, яскраві та теплі враження, зберегти та дбайливо зберігати його у спогадах. З кожним роком збільшується кількість коханих, які бажають провести церемонію символічного весілля (оновлення клятв, хрещення, вінчання) в оточенні чарівної природи або в історичних будівлях, на райських пляжах чи престижних клубах. Все залежить лише від Вашого бажання!
Happy Travels організовує весільні тури з увагою до всіх дрібниць. Кожен день подорожі стане для Вас особливим і незабутнім на все життя.
   Найбільш популярними країнами для організації весільних турів минулого року визначено: Кіпр, Греція, Домінікана, Мальдіви, Іспанія, Маврикій, Шрі-Ланка, Тайланд.

Категории туров 2
пляжный.jpg

   Пляжний відпочинок - це ідеальна можливість відпочити душею і тілом, шкірою ввібрати тепло сонячних променів, отримати чудову засмагу і просто чудово провести час у хорошій компанії.     Закономірно, що на пляжний відпочинок найвищий попит і, як наслідок, найширша і різноманітна пропозиція. Цей вид відпочинку вдало поєднується з можливістю дізнатися про побут, культуру, звичаї населення країн, спробувати їхню автентичну кухню.
  У кожному готелі Вам нададуть велику кількість одноденних екскурсій найбільш значними, історичними та культурними місцями регіону.
  Кращими країнами для пляжного відпочинку є Єгипет, Туреччина, Кіпр, Греція, Чорногорія, Болгарія, Емірати, Тайланд.

выходные.jpg

  Такий напрямок сучасного туризму, як тури вихідного дня, набувають останнім часом все більшої популярності, яка легко зрозуміла. За 3 - 4 дні (звичайна тривалість туру) є можливість відвідати кілька країн та міст, побачити всесвітньо відомі пам'ятки відвідати знамениті виставки та галереї або просто скупатися у теплому морі.
   Транспортна інфраструктура на сьогоднішній день пропонує безліч варіантів пересування країнами (літаки, швидкісні поїзди та комфортабельні автобуси). У поїздці можна дізнатися масу цікавого і при цьому ні крапельки не втомитися тому, що дороги там "європейські".
   На вибір для турів вихідного дня пропонуються: Чехія, Польща, Італія, Угорщина, країни Прибалтики, Хорватія, Австрія і звичайно Україна.

Категории туров 3
bottom of page