top of page

Оформлення закордонного паспорта

Оформлення туристичної страховки

Документы 1
загран.jpg

    Наше агентство надає консультаційні послуги з підготовки пакету документів для оформлення закордонних паспортів, проїзних документів для дітей.

Необхідні документи:

Паспорт громадянина України (оригінал+копія сторінок із відмітками);

Ідентифікаційний код (оригінал+копія)

Свідоцтво про шлюб (для жінок, які змінювали прізвище, якщо шлюб розірвано – свідоцтво про розірвання шлюбу – оригінал + копія)

Закордонний паспорт, що діє, – при оформленні другого чинного.

ДИТЯЧИЙ ЗАГРАНПАСПОРТ ((Видається на 4 роки)

Необхідні документи:
1. Присутність одного з батьків з оригіналом свого укр.паспорта, свідоцтво про шлюб;
2. Оригінал свідоцтва про народження дитини
3. 1 фото 10*15

4. Особова присутність (для дітей старше 12 років).

 

     Закордонний паспорт дітям від народження та до 16 років оформляється строком на 4 роки. Після 16 років видаються паспорти на 10 років. Міняти діючий паспорт після досягнення дитиною 16 років не потрібно. Паспорт дійсний до закінчення строку, зазначеного в документі.

     Діти до 12 років не здають відбитки пальців. (паспорт зберігає статус біометричного та дає дозвіл на безвізовий в'їзд до ЄС). Підпис дитини під час оформлення паспорта ставиться, починаючи з 14 років.

     Якщо документ оформляється дитині старше 14 років, яка проживає в Україні, необхідно мати паспорт (id-карту) громадянина України.

     Для оформлення паспорта дитині до 16 років з нею має прийти один із батьків, після досягнення 16 років паспорт можна оформлювати самостійно.

     Якщо у свідоцтві про народження зазначено, що один із батьків – іноземець, то при подачі документів потрібна довідка про реєстрацію українського громадянства дитини.

     Важливо! Біометричний закордонний паспорт, з яким мандрівник в'їжджає до ЄС, має бути дійсним не менше ніж 3 місяці після запланованого повернення додому.

     Міняти старий паспорт на біометричний чи ні кожен вирішує сам. Обов'язкової вимоги замінити звичайний закордонний паспорт на біометричний не існує. Ті, хто має закордонний паспорт старого зразка, можуть продовжувати їздити до ЄС за чинною візою до закінчення терміну її дії. Можна оформити новий закордонний паспорт, залишивши на руках старий.

travel_insurance.jpg

     Дуже часто медичне страхування туристів – одна з неодмінних умов для оформлення візи, а для країн Євросоюзу та США – туристична страховка є обов'язковою.

    Вирушаючи на відпочинок за кордон, ми налаштовуємо себе на краще, хоча ймовірність захворювання або травмування при цьому істотно зростає. І мова навіть не про гірськолижні курорти, альпінізм чи дайвінг, навіть звичайний «пляжний» відпочинок має приховані ризики – зміна клімату, зміна режиму харчування, інша вода, небезпечні риби та молюски, активне сонце – ось далеко не повний перелік тих небезпек з якими може зіткнутися мандрівника. Це вже не кажучи про хуліганів чи злочинні елементи, які не проти поживитися за рахунок приїжджих.

     Саме тому туристичне страхування – вкрай необхідна річ, адже воно покриє всі витрати, пов'язані не лише з отриманням медичної допомоги (а вона за кордоном дуже дорога), а й, наприклад, з транспортуванням потерпілого додому, якщо це буде необхідно.

      Страхування тих, хто виїжджає за кордон, дозволить вам зберегти спокій і нерви в будь-якій непередбаченій ситуації, адже всі витрати і турботи ляжуть на страхову компанію. При цьому немає необхідності звертатися до страхової компанії – туристичне страхування онлайн має таку ж юридичну силу, якби ви оформили страховку особисто безпосередньо в офісі фірми.

Візова підтримка

Оренда автомобіля

Докуметы 2
Виза.jpg

    Ми надаємо інформаційно-консультаційні послуги з візової підтримки.

    У наш час дедалі більше українців прагнуть подорожувати закордон із метою відпочинку чи роботи. Для подорожей країнами, які входять до списку, які підписали шенгенську угоду на даний момент достатньо мати біометричний закордонний паспорт, але якщо ви плануєте поїздку на більш тривалий термін або в іншу країну, наприклад, до Великобританії, США чи Канади тощо, то без відповідної візи в'їзд до бажаної країни буде неможливим.
    Туристичні візи видаються самостійно туристам, що подорожують, або турагентствам на групу мандрівників. Для оформлення туристичної візи потрібний туристичний ваучер або бронь готелю. Віза не дає права на тривале перебування та роботу.
   Якщо віза потрібна – плануйте вашу поїздку заздалегідь! Отримання візи потребує додаткового часу, як мінімум, тижня. Візові правила та список країн постійно змінюються – уточнюйте у наших менеджерів.
    Візова відмова це рідкісний, але, на жаль, можливий випадок. Може бути причина, пов'язана з «особистою історією» мандрівника (судимість, інциденти в попередніх поїздках), або внутрішні «правила» посольства/консульства. Наші менеджери в таких поодиноких випадках допоможуть розібратися з причиною і порекомендують, як упоратися з цією проблемою.

Наші послуги:
• Професійна перевірка ваших документів, виходячи з вимог консульства;
• Заповнення анкет;
• Бронювання авіаквитків/готелів;
• Консультація щодо оформлення запрошення;
• Переклад документів;
• Оформлення страховки;
• Запис на подання документів;
• Консультація щодо проходження кордону.
    Ми все зробимо за вас і заощадимо купу часу. Вам тільки залишиться прийти на призначений час до консульства чи візового центру, здати відбитки пальців (якщо не здавали раніше).

Автопрокат.jpg

      Інформаційно-консультаційні послуги з оренди автомобілів.

Поїздки зарубіжних країн стали невід'ємною частиною життя більшості сучасних людей. Хтось вважає за краще подорожувати з «все включено» – без необхідності брати відповідальність за організацію, а просто насолоджуватися відпочинком, спогляданням нових цікавих місць та розповідями гіда про історію та пам'ятки. Однак сьогодні все більше туристів обирають інший шлях, не хочуть залежати від чітко складеного плану. Мандрівники вважають за краще прокласти власний маршрут, вивчити країну «зсередини», не залежно від настрою та розпорядку туристичних груп.

      Оренда авто в Європі на сьогоднішній день - це не розкіш, а один із найзручніших і економніших способів пересування в тих країнах, де громадський транспорт неймовірно дорогий. Взяти на прокат машину набагато вигідніше, ніж витрачати гроші на громадський транспорт.

      Деякі туристи не уявляють свого життя без керма та дороги, або хочуть відвідати за один раз не одне місто, а кілька.

     Простота оформлення - це не єдина перевага, це ще й: свобода пересування без прив'язки до часу та режиму інших людей; відсутність суєти та збіговиськ людей біля основних визначних пам'яток – адже ви можете вибрати час, коли туристів найменше; нова країна стає вам ближчою, ви ніби стаєте частиною її життя, а не білою вороною в туристичних автобусах; Ви можете за одну подорож відвідати кілька сусідніх країн, які об'єднані одним візовим режимом.

     Найцікавішими напрямками «відпочинку на колесах» є Болгарія, Німеччина, Греція, Грузія, Кіпр, Чорногорія, Ізраїль.

bottom of page