top of page

ПРО НАС

Давайте знайомитися!

     Вітаємо всіх, хто нас знає, і тих, із ким наше знайомство тільки починається. Ми дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашого турагентства Happy Travels, обіцяємо прислухатися до Вашої думки та задовольнити всі Ваші побажання. Ми запропонуємо саме те, що Ви хочете, зробимо так, як Ви любите, ми маємо великий діапазон послуг та гідну якість відпочинку.

     Ми маємо приємні ціни. Ми не лінуємося порівнювати всі можливі варіанти та вибирати найкращі пропозиції від туроператорів, а для постійних клієнтів, надаємо програми лояльності. У нас немає завдання продати дорожчий тур або запропонувати зайве, нам важливо, щоб Ви залишилися задоволеними і звернулися до нас ще багато разів.

     Ми цінуємо нашу репутацію, не нав'язуємо тури і ніколи не брешемо клієнтам, розписуючи принади конкретного готелю, ми надаємо правдиву інформацію. Вибір та останнє слово завжди за вами. Комусь важлива спокійна обстановка та затишний сімейний відпочинок, а комусь – море драйву та запальні вечірки до ранку. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід, ми цінуємо кожного.

     Так – ми вміємо слухати (і чути) клієнтів. Наших менеджерів не можна вивести із себе нескінченними питаннями чи уточненнями, бажанням отримати окреме бунгало на Балі за ціною номера у тризірковому турецькому готелі. Все тому, що ми любимо свою роботу та вміємо бути толерантними.

     Подорожуйте, поїздки чудово розвантажують мозок від повсякденності зміною обстановки, дарують безцінні враження та гарний настрій.

     Happy Travels - добре упакований відпочинок!

 

     Зайдіть ... перевірте ... Вам сподобається!

 

     Слідкуйте за нашими пропозиціями, підписуйтесь на наші розсилки, і удача обов'язково посміхнеться саме вам!

КОМАНДА         КЕРУЄМО!  РОЗВИВАЄМО! НАДИХАЄМО!
20190915_094353.jpg
ЯНА

Фахівець з екзотики, пляжного та гірськолижного відпочинку

IMG_0257.JPG
ОЛЕНА

Спеціаліст з підбору туристичних турів по Європі і Україні, морським круїзам.

20190917_093702.jpg
ВАСИЛЬ

Спеціаліст з екстремального відпочинку, IT-менеджер

НАШІ КОНТАКТИ

 

Тел. +38 (095) 004-20-70

Україна, м. Запоріжжя,

пр. Соборний 158

офіс 401 (4 поверх)

bottom of page