top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про Чорногорію!

Чорногорія – країна, де є і гори, і море. Адріатика – одне з найчистіших морів світу, його прозорість досягає 56 метрів! За екологічністю узбережжя Адріатичного моря впевнено займає першу позицію в Європі. 29 пляжів Чорногорії удостоєно міжнародного сертифікату "Блакитний прапор"

montenegro.jpg

     Відпочинок в Чорногорії прекрасний у будь-яку пору року: з листопада до травня гостей приймають гірськолижні курорти Колашин, Жабляк, Дурмітор. Пізня осінь, зима та весна – чудовий час для поїздок країною, прогулянок та екскурсій. Туристів досить мало, але готелі у Будві, Которі, Тіваті та інших курортних містах працюють, як і магазини, музеї та інфраструктура.

     Високий туристичний сезон у Чорногорії – з кінця квітня до кінця жовтня. Багато хто бронює тури до Чорногорії саме з метою пляжного відпочинку. Приваблює мандрівників середземноморський клімат, довгий купальний сезон, рівна, тепла погода, ідеальне море практично без хвиль та чисте повітря, насичене іонами численної зелені та хвої.

     Чорногорія — не велика країна, її можна проїхати машиною менше, ніж за день. Але це не заважає їй бути одним із найцікавіших туристичних місць.

 

Найпопулярніші курорти:

Будва.jpg

      Будва – найпопулярніший курорт. Це і яскравий центр нічного життя: влітку тут працюють найпопулярніші клуби, ресторани та кафе. Довгі муніципальні пляжі Будви, наприклад Словенська Плажа, розмістять майже будь-яку кількість туристів.

Бечичи.jpg

      Бечичі та Рафаїловичі – невеликі курортні селища поряд із Будвою. Тут тихіше, дешевше проживання, інфраструктура для туристів теж добре розвинена. Через тунель від Рафаїловичів – гарний пляж Каменово.
      За бажанням звідси можна дійти до селища Пржно, парку Мілочер, колишньої королівської резиденції Карагеоргійовичів, пляжу Королеви та знаменитого півострова Свенті Стефан.

20190530_121533-1.jpg

      Невеликий острів Святий Стефан – це елітний курорт Чорногорії. На ньому розташувався готель, що належить знаменитому готельному ланцюжку Aman. Тут побували багато зірок шоубізу, політики, футболісти та інші селебрітіз. Забронювати проживання в готелі на Святому Стефані може будь-який турист, щоправда, це задоволення не з дешевих.
       А ось приїхати сюди і погуляти поряд може абсолютно кожен!

       Поруч із островом гарний парк із хвойними деревами, затишними стежками, що раніше належав королівській родині. По обидва боки коси, що з'єднує острів з берегом, добре обладнані пляжі з кольоровою галькою, з орендою шезлонгів і парасольок. На березі гарний ресторан з помірними цінами, де можна пообідати або випити каву, насолоджуючись чудовими краєвидами на морі.

tivat.jpg

       Тіват, Порто Монтенегро - курорти Чорногорії, що стрімко розвиваються. Ще недавно Тіват асоціювався лише з аеропортом, сьогодні тут є гарні готелі, набережна, яхтова марина. Порто Монтенегро причалює найдорожчі яхти світу, тут є варіанти розміщення високого класу. Під час прогулянки ви зрозумієте, наскільки шикарною та сучасною може бути Чорногорія.

Котор.jpg

      Котор – місто у Боко-Которській затоці, з дуже давньою історією. Пляжі Котора та регіону кам'яні, вузькі, але сюди здебільшого їдуть не за купаннями, а за атмосферою. Хоча вода в затоці кришталево чиста – у ній, як у дзеркалі, відбиваються гори.

bottom of page