top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про курорти Туреччини!

Туреччина – це не тільки чудові пляжі чотирьох морів, але й чудовий Стамбул з Блакитною мечеттю та палацом Топкапи, термальні джерела Ялови та білий Памуккале, монастирі Каппадокії, гірські лижі та класний шопінг.

Пляж-клеопатры.jpg

Курорти Анталійського узбережжя Туреччини

      Саме тут знаходяться готелі, що більше нагадують невеликі міста з величезною територією, аквапарками, дискотеками та дитячими міні-клубами. Але навіть тут кожен курорт має свої особливості.

 

Анталія – велике місто, що швидко розвивається, розташоване всього в 12 км від аеропорту. Тут розвинена мережа сучасних готелів, безліч ресторанчиків, кав'ярень у національному стилі, різноманітних розважальних центрів та дискотек, незліченні магазини, аквапарки. Більшість приїжджих бачить Анталію лише під час трансферу з аеропорту до готелю. А тим часом місто, особливо його старий центр, — це набагато більше, ніж просто курортний населений пункт.

 

Аланія – це чудові пляжі, які відзначені Блакитним прапором за чистоту, найпопулярніший пляж Клеопатри. Великий вибір готелів із розвагами, аквапарками. Відпочинок економічний та відмінно підходить для відпочинку з дітками. Єдиний мінус – це тривалий трансфер.

Кемер – найпопулярніший курорт із чудовою природою. Готелі на будь-який смак та гаманець в оточенні гір, соснових та хвойних лісів. Пляжі піщані та галькові. Курорт підходить і для молоді, багато дискотек, барів.

Белек – фешенебельний курорт з готелями VIP рівня в оточенні соснового лісу, піщаними пляжами та шикарними гольф полями. Уся інфраструктура зосереджена у готелях. Особливість Белека - посаджені 200 років тому соснові та евкаліптові ліси, в яких мешкає безліч черепах.

 

Сіде – спокійний курорт, який добре підходить для відпочинку з дітками. Тут піщані пляжі з пологим входом у море. Курорт користується популярністю у європейців. Багато пам'яток. Тому відпочинок на курорті дуже різноманітний.

Бодрум.jpg

Курорти Егейського узбережжя Туреччини


      Егейські курорти більш респектабельні, зосереджені на європейських туристів. Тут мало готелів із великими територіями. Тут набагато м'якший клімат, немає сильної спеки влітку, але й море прогрівається не так швидко, як в Анталії, тому розглядати ці курорти для відпочинку варто лише з червня по вересень.


Мармаріс – відпочинок ціна-якість, тут також знаходиться знаменита “Вулиця барів”, яка працює всю ніч, до самого ранку та пропонує розваги на будь-який смак. Саме тут Середземне море зливається з Егейським, тому вода прогрівається раніше, ніж на інших курортах Егейського узбережжя, але при цьому немає сильної спеки, яка притаманна курортам Анталії. Ну і сама природа тут фантастична – багато зелені, квітів та ароматних цитрусових садів.

Бодрум - найбільш "тусовочний" курорт Туреччини, столиця нічного життя країни з рекордною щільністю барів, нічних клубів, ресторанів та дискотек на квадратний кілометр. У 14 бухтах півострова розташовані селища та готелі, а однойменне місто стоїть у самому його центрі. На відміну від більшості турецьких курортів, сюди їдуть переважно не німецькі любителі валятися на пляжах, а активніші французи, скандинави та англійці. Пляжі відзначені блакитним прапором за чистоту.

 

Фетхіє – знаходиться на середині між Анталією та Бодрумом. З висоти пташиного польоту курорт схожий на листівку - довга безперервна смуга пляжів, бірюзові лагуни та припарковані вздовж берегів яхти.

Це елегантне містечко користується популярністю у поціновувачів безтурботного відпочинку. Сюди приїжджають стомлені галасливими містами туристи — подихати найчистішим повітрям і обзавестися засмагою на пляжі Клеопатри, пройтися із сачком Долиною метеликів, спуститися на параплані з гори Бабадаг, прогулятися на човні до місця проживання гігантських черепах. Неповторний колорит надають Фетхі його історичні пам'ятки - свідки його слави в античні часи. Головна і вражаюча з них - Лікійські гробниці, висічені в скелі. А також мальовничі бухти, одна з них – Олюденіз. Білий пісок, смарагдова вода та великий зелений ліс.

 

Кушадаси - пляжний курорт, де є що подивитися. Тут знаходиться пляж Long Beach протяжністю 30 км. Саме поряд з Кушадаси знаходиться одне з найкращих античних міст - Ефес. Його Старе місто приваблює плутаними вуличками, колоритним базаром та гарними рибними ресторанами.

bottom of page