top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про Мальдіви!

Мальдивы.jpg

       Мальдіви - це майже 2 тисячі островів і острівців! Найбільші населені атоли (групи островів) з великою кількістю готелів це: атол Північний Мале, атол Південний Мале, Арі атол, Баа атол, Раа, Дхалу, Вааву. Кожен атол – це кілька десятків або навіть сотень населених та безлюдних островів.

       Клімат на Мальдівах дозволяє відпочивати цілий рік. Сухий сезон на Мальдівах настає у листопаді і триває до квітня, мусонний – з кінця весни до жовтня. Серед українських туристів напрямок особливо популярний у холодний сезон, а також для романтичних подорожей та особливих дат у будь-яку пору року. Загалом, узимку на Мальдівах туристів набагато більше, ніж улітку.

Мале.jpg

        Мале – столиця республіки. Це початкова точка подорожі, оскільки тут знаходиться єдиний аеропорт Мальдіви, розташований на сусідньому острові Хулулі. До Мале ходять пороми, а час у дорозі лише 5–10 хвилин.

Южный Мале.jpg

        Атол Південний Мале - місце, куди найчастіше в сезон «затишшя» з'їжджаються дайвери помилуватися підводними красами, а в період з травня до жовтня, коли вітер піднімає великі хвилі, - любителі серфінгу.

        17 із островів атола є островами-готелями класу «люкс».

Атолл Баа.jpg

        Атол Баа славиться своєю відокремленою атмосферою і дивовижними пейзажами. Є заповідником Юнеско, тут також розташовані три найвідоміші в країні розкішні готелі - Sonevafushi Resort & Spa, Reethi Beach Resort, куди воліють селитися дайвери, і Coco Palm Dhuni Kolhu.

Ари.jpg

        Атол Арі - примітний тим, що між деякими островами є містки-велодоріжки.

Даалу.jpg

      До Атолла Даалу потрібно добиратися на гідролітаку близько 40 хвилин, це чудова можливість помилуватися з висоти на краси Мальдів.

      З безлічі атолів і островів є що вибрати в залежності від вартості, віддаленості від аеропорту, можливостей для дайвінгу або серфінгу, СПА та інших розваг.

 

      Більшість готелів на Мальдівах бунгального типу, переважно 4*–5*, часто навідні, на дерев'яних палях. Хоча можна знайти і 3* (їх переважно віддають переважно затятим серфінгістам та дайверам). До речі, багато готелів можуть похвалитися власними дайвінг-центрами міжнародного рівня, які видають після закінчення навчання офіційний сертифікат.

 

       На Мальдівах представлені практично всі відомі світові готельні бренди. Узбережжя практично скрізь широке, піщане, на пляжах є зручності: парасольки, шезлонги, переважно пляжі належать готелям.

bottom of page