top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про Кіпр!

Лимасол.jpg

КУРОРТ

     Лімасол - розташований у південній частині Кіпру. Він демократичний і різнобічний, підійде для відпочинку з дітками, молоді та старшій публіці. Це найбільший російськомовний курорт острова. Неподалік міста знаходяться стародавні руїни античних міст Аматус і Куріон, замок Колоссі.

ПЛЯЖІ:

     Усі пляжі Лімассола, хіба що окрім парочки ділянок узбережжя, мають нагороду «Блакитний прапор» – знак чистоти та якості пляжу та морської води.

     У Лімассолі є пляжі як для відпочинку з дітьми, так і для тусовщиків. Узбережжя скрізь піщане, але пісок не білий, а вулканічний (сірого кольору). Вважається, що він позитивно впливає на шкіру.

     На захід від Лімассола розташований найдовший пляж на острові - "Дамська миля", там люблять відпочивати місцеві жителі, а туристів порівняно небагато. На сході від Лімассола є другий популярний пляж, "Губернаторський", де зазвичай проводяться пляжні вечірки. Між Лімассолом і Пафосом знаходиться знаменитий пляж Афродіти – місце народження богині кохання. Пляж невеликий, гальковий. У сезон там багато туристів, оскільки це місце входить до екскурсійного маршруту.

Ларнака.jpg

КУРОРТ:

     Ларнака – безліч піщаних пляжів з пологим заходом у море, а вся інфраструктура зосереджена вздовж набережної Фінікудіс. Відпочинок тут дешевий. На Ларнаку є багато дайв центрів, поруч із цим курортом знаходиться визначна пам'ятка – затоплена близько 40 років тому вантажний паром ”Зеновія”

ПЛЯЖІ:

     Популярні пляжі в Ларнаку - це «Маккензі», Фінікудіс і пляж Кіпрської організації з туризму. Морське дно піщане, на березі подекуди зустрічається дрібна галька. Фінікудіс - дуже популярне серед туристів місце в цьому місті через красиву набережну з фініковими пальмами і видів на бухту.

Протарас.jpg

КУРОРТ:

     Протарас - спокійний, романтичний, сімейний курорт. Він знаходиться за 12 км від Айя-Напи. Розвинена інфраструктура, надзвичайно прозоре море, смачна кухня. Відпочинок сподобається поціновувачам природи, тут можна погуляти околицями містечка, відвідати природний парк, мис Каво-Греко, побачити мальовничу бухту Сірена, побачити печеру Циклопа.

ПЛЯЖІ:

     Пляжі Протараса теж піщані з білосніжним піском, а море тут дрібне, що зручно та безпечно для туристів з дітьми. Найкращі пляжі на курорті розташовані в Фіговій бухті.

Айя-Напа.jpg

КУРОРТ:

      Айя-Напа - це «місцева Ібіца», найвеселіший і молодіжний курорт острова, де із задоволенням відпочивають і самі кіпріоти. У місті багато відмінних клубів, пляжних дискотек і різних барів і ресторанів, а також знаменита вулиця барів. Тут же знаходиться популярна пам'ятка Міст кохання.

ПЛЯЖІ:

      Найкращий пляж «Ніссі-Біч» - це широка смуга пляжу з білим піском і прозорою водою. Тут багато барів, пляжних дискотек та інших розваг для молоді.

      Найкращі пляжі для дітей - Макронісос, Ніссі Біч, Пантаху, Ватія Гонія (Сенді Біч), Ланда, Дім Біч. Вони мають велику довжину та ширину, а ще дітей там чекають різноманітні розваги.

Пафос.jpg

КУРОРТ:

     Пафос - елітний курорт дуже спокійний. Ніякої особливої розважальної інфраструктури та анімації немає, зате багато гарних бухт, відокремлених місць та інших можливостей для спокійного відпочинку. Також Пафос багатий на визначні пам'ятки.

ПЛЯЖІ:

     Пляжі Пафосу не найкращі на острові, більшість із них з кам'янистим входом у море. Спочатку курорт не був розрахований на пляжний відпочинок, але невелика кількість піщаних пляжів тут все ж таки є. Найкращим вважається той, що знаходиться в бухті "Корал Бей".

bottom of page