top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про Грецію!

Греция.jpg

    Греція – країна пляжів. Протяжні та невеликі, затишні, піщані та кам'янисті, на материку та на островах, у великих містах та маленьких селищах – скрізь, де є море, є і пляжі. Усі пляжі в Греції муніципальні. Купальний сезон починається із середини травня і закінчується наприкінці жовтня.

 

Головні та найпопулярніші острови-курорти Греції:

Крит1.jpg

      Крит - найбільший і найпопулярніший у туристів грецький острів. Тут і шикарна природа, і різноманітність піщаних і галькових пляжів, і м'який клімат, що ідеально підходить для діток. На острові багато природних та історичних пам'яток. Саме тут знаходиться один із найвідоміших пляжів світу – Елафонісі з піском рожевого кольору.

Родос.jpg

     Родос - четвертий за величиною острів. Це найсонячніший острів Греції. Пік пляжного сезону тут – липень та серпень. Вересень – оксамитовий сезон та найкращий час для поїздки. Оскільки Родос омивається двома морями, його пляжі відомі своїми особливостями. Для суворого Егейського моря характерна галька і тут більш вітряно, цю частину облюбували більше віндсерфери, а на Середземному частіше зустрічаються піщані пляжі і спокійна вода, тут буде комфортно відпочивати з дітьми і підійде для відпочинку туристам солідного віку.

Корфу.jpg

     Корфу – один із найбільш «зелених» островів Греції. Острів потопає в зелені оливкових та кипарисових гаїв, а також апельсинових садів. Рекомендуємо приїжджати на Корфу з квітня по вересень, а ось з жовтня до березня йдуть дощі. Підійде для спокійного респектабельного відпочинку.

Закинф.jpg

     Закінф (Закінтос) - острів з природою приголомшливої краси. Його ще часто називають островом черепах – тут водяться морські черепахи карета-каретта завдовжки до метра. На цьому острові знаходиться один із найвідоміших у світі пляжів – Навайо, а також знамениті Блакитні печери.

Санторини.jpg

      Санторіні – найромантичніший острів у всьому світі, мрія всіх фотографів та молодят, туристична перлина Греції! Білі будиночки, сині бані церков, пляжі з різнокольоровим піском – це кохання з першого погляду! Більше підходить для екскурсійного відпочинку з пляжними елементами.

Кос.jpg

      Кос - острів із традиційним розміреним устроєм життя. Ідеальний для неквапливого відпочинку, велосипедних прогулянок. Розташований неподалік турецького Бодрума - одного з центрів нічного життя Туреччини. Підходить для спокійного сімейного відпочинку.

Халкидики.jpg

      Халкідікі - грецький півострів в Егейському морі, півострів, що нагадує долоню з кількома курортами - «пальцями»: Кассандри, Ситонії та Афона. Регіон вважається одним з найкращих місць для сімейного відпочинку, тут добре представлені готелі світових ланцюжків, з дитячими клубами, розвагами та відмінним сервісом.

Кассандра.jpg

      Кассандра - перший "палець" півострова Халкідікі і жвавий курорт. Славиться краєвидами та узбережжям протяжністю 50 кілометрів з білими піщаними пляжами.

Ситония.jpg

       Ситонія - другий "палець" Халкідікі. Півострів з тихими невеликими курортами, зеленим ландшафтом та  піщаними пляжами.

Афон.jpg

      Афон - третій "палець" Халкідікі, відомий святою горою Афон і монастирським комплексом. Півострів є скоріше місцем для екскурсій та паломництва, ніж курортною зоною.

Салоники.jpg

      Салоніки - більш бюджетний курорт на півночі Греції. Сюди приїжджають на сімейний відпочинок з дітьми, заради пляжів та пам'яток. Тут є великий вибір готелів і апартаментів за доступними цінами. Для дітей є аквапарк та парк атракціонів.

 

bottom of page