top of page

Все що Ви хотіли б дізнатися про курорти Болгарії!

Головне, за чим їдуть до Болгарії – це пляжний релакс, екскурсії та природа. У Болгарії купальний сезон починається наприкінці травня і закінчується у вересні, пляжі - піщані. Гірськолижний сезон стартує у грудні та триває до середини лютого.

Болгария море.jpg

       У рейтингу країн Євросоюзу з чистоти пляжів Болгарія посідає 5-6 місць. Більшість пляжів – піщані, але є й кам'янисті, які цінуються любителями дайвінгу та сноркелінгу. Відпочити можна як на обладнаних пляжах із чудовим сервісом, так і на віддалених від цивілізації диких пляжах.

      Вибираючи тур до Болгарії, туристи найчастіше обирають пляжні курорти Албена, Золоті Піски, Сонячний Берег, Єленіт, Несебр, Рив'єра.

 

     

      Взимку кататися на лижах та сноуборді мандрівники вирушають до Банско, Боровця та Пампорового.

      Найкращими курортами для відпочинку з дітьми вважаються Албена, Золоті Піски та Єленіте.

 

 

      Найпопулярніший курорт для молодіжного відпочинку – Сонячний берег.

 

      Поціновувачам історії, архітектури та автентичної атмосфери найбільше підійдуть Созополь та Несебр.

 

 

      Найкращими гірськолижними курортами Болгарії є Банско та Боровець.

      Але все ж таки найбільш відомими і відвідуваними курортами Болгарії в літній сезон є Сонячний берег та Золоті Піски.

bereg.jpg

      Сонячний Берег – великий галасливий курорт для активного молодіжного відпочинку. Тут чисті піщані пляжі та яскраве нічне життя, за яке курорт називають “Болгарською Ібіцею”. Сюди їдуть заради протяжного піщаного пляжу, відзначеного нагородою “Блакитний прапор”, та набережної, що вирує, з барами та клубами. Насичене нічне життя за доступними цінами приваблює в Сонячний Берег європейців, особливо молодь із Великобританії, Німеччини, Бельгії та інших країн.

Zoloty-h-Peskah.jpg

       Золоті піски — основний курорт північного узбережжя Болгарії. Тут відпочивати комфортно всім: парам, сім'ям із дітьми, старшому поколінню із турботою про здоров'я. Пляжі, природа та сервіс приваблюють українських туристів та європейців. Курорт займає лісисті пагорби заповідної зони на північному узбережжі Болгарії. Пляж відзначений "Блакитним прапором". Він має до 100 метрів завширшки та протяжність близько 4 кілометрів.

bansko.jpg

      Банско - найпопулярніший зимовий курорт країни.

      З початку грудня до квітня триває гірськолижний сезон у Банско. Погода взимку переважно ясна. Середня температура вдень близько 0°, вночі може бути до -16°С. Глибина снігового покриву складає 2 метри.

      Банско вважається універсальним гірськолижним курортом. Гірськолижний відпочинок у Банско підійде для туристів з різним рівнем підготовки, а також для сімей з дітьми.

bottom of page